JA slide show

Набор слушателей в Школу биолокации и биоэнергетики "Мастерская целителя"

Школа біолокації та біоенергетики «Майстерня цілителя» оголошує набір слухачів у нову групу.
✔️ Заняття розпочинаються 1 жовтня 2022р. об 11.00. Запрошуемо всіх бажаючих звернутися до витоків світових знань і своїх внутрішніх здібностей та вмінь, поринути у світ законів Всесвіту, сили людської думки та глибин підсвідомості! Школа практичного цілительства допоможе Вам розвинути свій внутрішній дар, отримати широкі знання та навички у найефективніших методах енергетичного цілительства, навчитися зчитувати інформацію навколишнього світу, користуватися різними енергіями нашого Всесвіту для запуску та матеріалізації бажаних процесів.
До програми школи входять такі основні дисципліни:
✔️ 1. Біолокація – мистецтво зчитування інформації за допомогою маятника. Цей метод заснований на використанні сили думки і є взаємодією людини з «тонкими» світами та інформаційним полем Всесвіту. Маятник допомагає вам розмовляти зі своєю підсвідомістю та Вищими Силами однією мовою, а вміння концентрувати думки, що постійно зростає від занять з біолокацією, дасть вам більший відсоток матеріалізації бажаних подій. Маятник – неперевершений помічник у побуті – допомагає визначити якість води, їжі, корисність ліків, розташування геопатогенних зон у ваших будинках, знаходити втрачені предмети, тестувати техніку та відповідати на різні питання.
✔️ 2. Енергетична будова людини – анатомія енергетичного тіла, системи взаємозв'язків тонких тіл, чакр, меридіанів. Вивчення різних видів ураження енергетичних систем (наведені негативні програми, пристріт, родові прокляття, енергетичні паразити, відбір енергії та ін.), а також вивчення методів відновлення пошкоджених тонких тіл та зв'язків.
✔️ 3. Хвильове цілительство - це група методів цілительства, заснованих на властивості будь-якого матеріального, енергетичного об'єкта чи ситуації випромінювати інформаційні хвилі. В основу цих методів покладено різні прийоми та способи впливу на інформацію з метою її коригування та виправлення до необхідних параметрів, що в кінцевому підсумку дає можливість керувати процесами матеріального світу – одужання, зцілення ситуацій та карми.
✔️ 4. Полярне цілительство – цей досить простий енергетичний метод заснований на відслідковуванні та коригуванні природних енергетичних полярностей людини, що впливає на її поведінку, взаємини з оточуючими, долю та здоров'я.
✔️ 5. Психосоматика та глибинні причини захворювань – одна з найважливіших дисциплін нашої школи, що дозволяє визначати та впливати на справжні причини негативних ситуацій та відхилень в енергетичному та фізичному здоров'ї. Виправлення першопричини автоматично руйнує ланцюжок наступних причин, повністю видаляє інформацію про захворювання, що дає максимальний позитивний ефект у лікуванні.
✔️ 6. Анатомія тіла людини – вивчення азів будови фізичного тіла, системи взаємодії та взаємовпливу органів.
✔️7. Комплексна діагностика організму – на основі всіх знань, отриманих у школі, дотримуючись чіткого алгоритму та системи питань, ви зможете робити дуже точну діагностику організму та його енергетики, що дозволить вам обрати найбільш ефективне лікування.
✔️ 8. Хвильове траволікування – унікальний і, водночас, простий і доступний індивідуальний метод підбору трав для лікування організму від усіх видів патогенної мікрофлори та мікрофауни (вірусів, грибів, паразитів та ін.)

Занятия проводит мастер биолокации, целитель, биоэнергетик, ведущий специалист клуба "Радиоэстезист" - Юлия Лукашевич.

Запись по тел.: 098-278-12-89, 095-010-08-79.
Клуб "Радиоэстезист" имени Б.М. Шевченко